Wij zijn Rho

Alexander Bakker

Adviseur communicatie en marketing

Tel: 010-2018587

Email: alexander.bakker@rho.nl

André van der Zee

Adviseur buitengebied

Tel: 010-2018665

Email: Andre.vanderzee@rho.nl

Ard Westhof

Hoofd Bedrijfsvoering

Tel: 010 201 8555

Email: ard.westhof@rho.nl

Arthur Kramer

Adviseur geluid en milieu

Tel: 010 2018643

Email: arthur.kramer@rho.nl

Ben Lap

Adviseur ruimtelijke ordeningsrecht

Tel: 0118 689050

Email: ben.lap@rho.nl

Carla Oostvogels

Adviseur buitengebied

Tel: 010 201 8626

Email: carla.oostvogels@rho.nl

Chris Korsten

Adviseur finance

Tel: 010 2018677

Email: chris.korsten@rho.nl

Chris Tasma

Projectleider gebiedsontwikkeling

Tel: 058 2564088

Email: chris.tasma@rho.nl

Conny van Schie

Controller

Tel: 010 2018511

Email: conny.vanschie@rho.nl

Daniel Koster

Adviseur milieu, externe veiligheid en ruimte

Tel: 010 2018657

Email: daniel.koster@rho.nl

Danielle Gooijers

Adviseur ruimtelijke planvorming

Tel: 010 2018661

Email: danielle.gooijers@rho.nl

Deborah van der Zwaag

Adviseur planvorming en ruimte

Tel: 010 201 8588

Email: deborah.vanderzwaag@rho.nl

Derk-Jan Verhaak

Senior projectleider visievorming en implementatie Omgevingswet

Tel: 010 2018560

Email: derk-jan.verhaak@rho.nl

Douwe de Vries

Adviseur omgevingsrecht

Tel: 058 2564049

Email: douwe.devries@rho.nl

Ealse Venema

Adviseur ruimtelijke planvorming

Tel: 058 2564060

Email: ealse.venema@rho.nl

Emiel Oude Wesselink

Adviseur planvorming en ruimte

Tel: 058 256408

Email: emiel.oudewesselink@rho.nl

Eric van der Aa

Projectleider ecologie en ruimte

Tel: 010 2018635

Email: eric.vanderaa@rho.nl

Eva Barendregt

Junior adviseur verkeer en milieu

Tel: 010-2018673

Email: eva.barendregt@rho.nl

Faya Jansen

Adviseur ontwerp en ruimte

Tel: 010-2018521

Email: faya.jansen@rho.nl

Fenna ter Haar

Adviseur planvorming en ruimte

Tel: 010 201 8555

Email: fenna.terhaar@rho.nl

Fokke Plantinga

Adviseur geo-informatie en digitalisering

Tel: 058 2564066

Email: fokke.plantinga@rho.nl

Fred Twigt

Adviseur geo-informatie en digitalisering

Tel: 010 2018555

Email: info@rho.nl

Frits Dinkla

Projectleider gebiedsontwikkeling / financiering / planeconomie

Tel: 010 2018561

Email: frits.dinkla@rho.nl

Gemma Kagchelland

Adviseur vergunningen

Tel: 010 2018582

Email: gemma.kagchelland@rho.nl

Guido van Loenen

Hoofd Atelier

Tel: 010 2018531

Email: guido.vanloenen@rho.nl

Hans van Riet

Projectleider verkeer en geluid

Tel: 010 2018647

Email: hans.vanriet@rho.nl

Hans van Zitteren

Adviseur planvorming en ruimte

Tel: 040 4022734

Email: hans.vanzitteren@rho.nl

Herald Roelevink

Projectleider ontwerp en ruimte

Tel: 058 2564083

Email: herald.roelevink@rho.nl

Hidde Maas

Junior adviseur planvorming en ruimte

Tel: 040-3032315

Email: hidde.maas@rho.nl

Ingrid de Feijter

Regio manager midden

Tel: 010 2018629

Email: ingrid.defeijter@rho.nl

Iris Penning

Junior adviseur planvorming en ruimte

Tel: 010-2018536

Email: iris.penning@rho.nl

Irma Dekker

Adviseur ecologie en milieu

Tel: 010 2018655

Email: irma.dekker@rho.nl

Jaap Streppel

Adviseur ruimtelijke planvorming

Tel: 010 2018572

Email: jaap.streppel@rho.nl

Jan Kleefstra

Juridisch adviseur

Tel: 058 2564047

Email: jan.kleefstra@rho.nl

Jan-Jacob Posthumus

Adviseur ruimtelijke planning

Tel: 058 2564072

Email: jan-jacob.posthumus@rho.nl

Jasper Tromp

Junior adviseur planvorming en ruimte

Tel: 058-2564058

Email: jasper.tromp@rho.nl

Jeroen van Broekhoven

Projectleider ruimtelijke ontwikkeling

Tel: 0118 689059

Email: jeroen.vanbroekhoven@rho.nl

Jody Bakker

Adviseur finance

Tel: 010 2018664

Email: jody.bakker@rho.nl

Joost Jansen

Adviseur ruimtelijke ontwikkeling

Tel: 010 2018654

Email: joost.jansen@rho.nl

Jos Leijten

Adviseur ontwerp en ruimte

Tel: 010 2018578

Email: jos.leijten@rho.nl

Jos van Jole

Projectleider / regiomanager zuid

Tel: 0623745016

Email: jos.vanjole@rho.nl

Joske Poelstra

Projectleider

Tel: 06 23539742

Email: joske.poelstra@rho.nl

Joyce Versteeg

Adviseur digitalisering

Tel: 010 2018555

Email: Joyce.versteeg@rho.nl

Julia Breukelman

Adviseur retail

Tel: 010 201 8660

Email: julia.breukelman@rho.nl

Juliette Barrois

Adviseur milieu en ruimte

Tel: 010 2018633

Email: juliette.barrois@rho.nl

Justus van den Berg

Projectleider landschap en ecologie

Tel: 0118 689040

Email: justus.vandenberg@rho.nl

Kim Heijmeriks

Adviseur digitalisering

Tel: 010 2018685

Email: kim.heijmeriks@rho.nl

Koos Seerden

Directeur

Tel: 010 2018502

Email: koos.seerden@rho.nl

Kristie Huijskens

Adviseur planvorming en ruimte

Tel: 040 3032311

Email: kristie.huijskens@rho.nl

Lars Prenger

Adviseur ruimtelijke planning

Tel: 0118 689025

Email: lars.prenger@rho.nl

Leo Snel

Business manager visie en ontwikkeling

Tel: 010 2018650

Email: leo.snel@rho.nl

Lilian Waaijman

Adviseur digitalisering

Tel: 058 2564075

Email: lilian.waaijman@rho.nl

Lotte ten Braak

Adviseur planvorming en ruimte

Tel: 011-8689054

Email: lotte.tenbraak@rho.nl

Luuk Spruit

Trainee omgevingsrecht

Tel: 010 2018583

Email: luuk.spruit@rho.nl

Margot Boiten

Projectleider planvorming en ruimte

Tel: 010 2018562

Email: margot.boiten@rho.nl

Mariette Hooftman

Adviseur ruimtelijke planvorming

Tel: 058 2564086

Email: mariette.hooftman@rho.nl

Marijn Smit

Adviseur milieu, water en geo-informatie

Tel: 058-2564074

Email: marijn.smit@rho.nl

Marit Schavemaker

Trainee ruimtelijke ordening

Tel: 010 201 8663

Email: marit.schavemaker@rho.nl

Mark Geerts

Adviseur retail / economie en ruimte

Tel: 010 2018662

Email: mark.geerts@rho.nl

Martha Bleeker

Projectleider ruimtelijke planvorming

Tel: 010 2018640

Email: martha.bleeker@rho.nl

Martijn Kegler

Projectleider buitengebied en ruimte

Tel: 010 2018658

Email: martijn.kegler@rho.nl

Matthijs van der Meulen

Projectleider milieu en verkeer

Tel: 010 2018634

Email: matthijs.vandermeulen@rho.nl

Mustafa Lamkadmi

Adviseur geluid

Tel: 010 201 8636

Email: mustafa.lamkadmi@rho.nl

Nick Lulofs

Adviseur / grafisch ontwerper

Tel: 010-2018522

Email: nick.lulofs@rho.nl

Nick van den Heijkant

Adviseur planvorming en ruimte

Tel: 010 2018568

Email: nick.vandenheijkant@rho.nl

Niek Kortooms

Adviseur geo-informatie

Tel: 010 201 8552

Email: niek.kortooms@rho.nl

Niels Tiekstra

Adviseur planvorming en ruimte

Tel: 011-8689057

Email: niels.tiekstra@rho.nl

Paulien Weijs

Adviseur buitengebied

Tel: 010-2018679

Email: paulien.weijs@rho.nl

Pedro Fijneman

Adviseur digitalisering

Tel: 010 2018688

Email: pedro.fijneman@rho.nl

Peter van de Laar

Adviseur ruimtelijke planvorming

Tel: 010-2018555

Email: peter.vandelaar@rho.nl

Peter van Dijk

Stedenbouwkundig tekenaar

Tel: 058 2564078

Email: peter.vandijk@rho.nl

Petra Dijkgraaf

Adviseur geluid

Tel: 010 2018645

Email: petra.dijkgraaf@rho.nl

Remko Bak

Projectleider economie en ruimte

Tel: 06 48386845

Email: remko.bak@rho.nl

Rients Koster

Adviseur geluid en ruimte

Tel: 058-2564079

Email: rients.koster@rho.nl

Riep Paulusma

Regiomanager Noord

Tel: 058 2564051

Email: riep.paulusma@rho.nl

Risto Louws

Projectleider ruimtelijke planvorming

Tel: 0118 689033

Email: risto.louws@rho.nl

Rob Durville

Adviseur digitalisering

Tel: 010 2018668

Email: rob.durville@rho.nl

Rob Schram

Projectleider planvorming en ruimte

Tel: 010 2018653

Email: rob.schram@rho.nl

Rob Sips

Projectleider planvorming en ruimte

Tel: 010 2018563

Email: rob.sips@rho.nl

Rob Verkooijen

Adviseur ruimtelijke ontwikkeling

Tel: 040 3032312

Email: rob.verkooijen@rho.nl

Roel Meijs

Adviseur verkeer en ruimte

Tel: 010 2018644

Email: roel.meijs@rho.nl

Roy van Oosterhout

Adviseur

Tel: 010 201 8630

Email: roy.vanoosterhout@rho.nl

Ruud Keesmaat

Adviseur ruimte en economie

Tel: 010 2018579

Email: ruud.keesmaat@rho.nl

Samir Lamkadmi

Business manager Omgevingsaspecten

Tel: 010 2018628

Email: samir.lamkadmi@rho.nl

Sanneke Sittrop

Adviseur P&O

Tel: 010-2018512

Email: sanneke.sittrop@rho.nl

Saskia de Jong-Commandeur

Adviseur planvorming en ruimte

Tel: 058 256 2525

Email: saskia.dejong-commandeur@rho.nl

Sebi den Breejen

Adviseur buitengebied en ruimte

Tel: 010 2018674

Email: sebi.denbreejen@rho.nl

Simone Wagemaker

Adviseur ruimtelijke planning

Tel: 0118 689038

Email: simone.wagemaker@rho.nl

Simone Zonneveld

Junior adviseur planvorming en ruimte

Tel: 010-2018537

Email: simone.zonneveld@rho.nl

Stefan la Grand

Stedenbouwkundige en ontwerper

Tel: 010 2018574

Email: stefan.lagrand@rho.nl

Stefan van Bogget

Projectleider ruimtelijke ontwikkeling

Tel: 040 3032313

Email: stefan.vanbogget@rho.nl

Stefan van Vessem

Vergunningenmanager

Tel: 010 2018567

Email: stefan.vanvessem@rho.nl

Stephan Latuputty

Trainee ruimtelijke ordening

Tel: 058 2564084

Email: stephan.latuputty@rho.nl

Tanja Bremer

Projectleider milieu

Tel: 010 2018627

Email: tanja.bremer@rho.nl

Thijs de Boer

Adviseur ontwerp en ruimte

Tel: 010-2018633

Email: thijs.deboer@rho.nl

Thomas de Jong

Projectleider planvorming en ruimte

Tel: 058 2564087

Email: thomas.dejong@rho.nl

Tom Bogers

Adviseur retail en ruimte

Tel: 0118 689052

Email: tom.bogers@rho.nl

Ton van der Plaats

Adviseur verkeer

Tel: 010 201 8552

Email: ton.vanderplaats@rho.nl

Twan Giesen

Adviseur milieu en ruimte

Tel: 010-2018637

Email: twan.giesen@rho.nl

Wessel van Vliet

Adviseur landelijk gebied

Tel: 010 2018585

Email: wessel.vanvliet@rho.nl

Wietse Kraaijeveld

Adviseur ruimtelijke planning

Tel: 010 2018652

Email: wietse.kraaijeveld@rho.nl

Willem van der Grinten

Adviseur ontwerp en ruimte

Tel: 010-2018520

Email: willem.vandergrinten@rho.nl

Wouter Groenen

Adviseur planvorming en ruimte

Tel: 010 2018564

Email: wouter.groenen@rho.nl

Wouter Timmerman

Junior adviseur milieu en ruimte

Tel: 010-2018648

Email: wouter.timmerman@rho.nl

Yvo Scheringa

Projectleider

Tel: 058 256 4070

Email: yvo.scheringa@rho.nl